Zexy uit Zuid-holland in haar eigen woorden
Ik ben 3 jaar single heb 3 kinderen die bij mij wonen maar hun vader geregeld zien. Ik ben aan een nieuwe man in mijn leven toe. Ik ben zelf een rustige vrouw die het fijn vind om voor anderen te zorgen. Mijn hobby's zijn: Lezen, verhalen schrijven en borduren.
Blue-eyed-cat 23 uit Herentals, Antwerpen
hey allemaal, Ik ben een stout meisje, 20 jaar en ik hou enorm van sex. ik heb me hier aangemeld niet omdat ik een vriendje zoek want die heb ik genoeg gehad;-) maar wel omdat ik een man zoek die wat ouder is dan ik die ik dan kan opgeilen en in me kan laten
Mooie mature (23) zoekt date
Boefsnoep 24 uit Roermond, Limburg
Hoi leuke mannen ben jij die leukerd die met mij leuke dingen wil doen zoals uitgaan uiteten bios en natuurlijk ook sex als jij dat bent stuur me dan een foto van jezelf met een lief berichtje geen foto is ook geen bericht terug want wil zien jhoe je
Mooie mature (24) zoekt heren
Sisseke 21 uit Zuidhorn, Groningen
hoi leuk dat je mijn profiel hebt gekozen om naar te kijken. ik ben een jonge vrouw die kan genieten van een goede vrijpartij. ik ben goedlachs, vrolijk, direct en hou van een gezellige avond in een kroegetje of thuis met een lekker biertje of wijntje.
Eenzame mature (21) zoekt heren