Semmeke uit Noord-holland in haar eigen woorden
Ik schaam mij een beetje maar ben nog steeds maagd :( tis niet zo dat ik dat express nog ben maar ik val niet in de smaak bij de jongens en ik ben heel erg verlegen. Tuurlijk mastubeer ik wel maar dat lijkt me toch niet hetzelfde als wanneer je sex gaat hebben met een jongen. Ben ook wel een beetje bang voor de 1e keer dus als er een heel lief iemand is die met mij mijn 1e keer wil doen zou ik dat heel leuk vinden. Hoop wel dat je me een foto stuurt van jezelf en wie weet komt er ook nog een 2e en 3e of meerdere keeren hihihi ik vind het heel spannend 
        
          
		  Nina22 26 uit Druten, Gelderland
		  Ik hou ervan om gemasseerd te worden en dan vooral mijn voorkant. Alleen reageren als je graag en veel massages wil geven 
		  Single mature (26) zoekt dating
         
          
		  Stoutertje 26 uit Turnhout, Antwerpen
		  weet eerlijk gezegd niet wat ik hier neer moet zetten..... ik praat liever gewoon 1 op 1 als je wat van me wilt weten.. 
		  Eenzame mature (26) zoekt contact
         
          
		  Sexymix 23 uit Gaasterland-Sloten, Friesland
		  Ben een vrijgezel(lige) meid en zoek sex! Geen omwegen maar gewoon lekkere keiharde sex. Stuur mij een bericht en vertel me wat jij met mij zou willen doen, je krijgt zeker antwoord terug. Ga ik je snel horen? 
		  Eenzame mature (23) zoekt heren
         
          
		  Brunetske 29 uit Leudal, West-vlaanderen
		  ongeschoren, zoals de natuur het bedoeld heeft. uiteraard wel een klein beetje bij gewerkt om het netjes te houden maar verder puur natuur. zijn er nog mannen die dit kunnen waarderen? 
		  Mooie mature (29) zoekt sex